Güvenlik

EN_ Güvenlik İpuçları

Tüm sahtecilik işlemlerine karşı güvenliğiniz için aşağıdaki ipuçlarına dikkat ediniz.

  • Lidio Kullanıcı adınız ve şifrenizi kimse ile paylaşmayınız.
  • Dolandırıcılar, şifre, parola, müşteri numarası, TCKN, kullanıcı adı, kredi kartı numarası gibi hassas bilgilerinizi ele geçirmek için sizi çeşitli yollar ile banka ve finans kurumlarının birebir benzeri sahte sitelere yönlendirebilir veya phishing e-postaları ile bilgilerinizi almaya çalışabilirler. Lidio hiçbir koşulda e-posta veya telefon yolu ile şifre veya kredi kartı numarası gibi hassas bilgiler talep etmez. Lidio’dan gelmiş gibi görünen ve hassas bilgilerinizi talep eden e-postaları ve telefon aramalarını dikkate almayınız.
  • Bilgisayar ve mobil cihazlarınızın sistem güncellemelerini düzenli olarak yapınız ve cihazlarınızı korumak için anti virüs programı yüklü olduğundan emin olunuz.
  • Dolandırıcılar, var olmayan ya da kendilerine ait olmayan ürün veya hizmetleri satmak için reklam yaparlar – ya da gerçek görünebilmek için mevcut markaların internet sitelerini taklit ederler. URL’sinin başında ‘https’ bulunmayan bir siteden asla hiçbir şey satın almayınız ve bir asma kilit ikonunu arayınız. Bu, o internet sitesinin güvenli olduğunu gösterir.

Let us find the correct
solution for you

We are aware that different businesses have different needs. Our priority at Lidio is to analyse your business, your needs and integrate the most appropriate products and services with your financial processes seamlessly.

We are ready to listen to you. If you are ready to grow your business and digitalize your processes, leave your contact details and we will call you.

Frequently Asked Questions